Bekijk foto 1 van 3 van het house in Wavre
1 / 3

Woning in Wavre

€ 2.500,00 / maand
Vloeroppervlakte
332 m2
Aantal kamers
1

Locatie

Gemeente
Wavre
Woonplaats
Wavre
Postcode
1300
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.500,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 7,53
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
332 m2

Indeling

Kamers
1

Bibliotheken

  • Bibliothèque Communale Maurice-Carème Premium
  • Bibliothèque de l'institut supérieur de philosophie (BISP) Premium
  • Bibliothèque publique et Ludothèque Premium

Bushalte

Ziekenhuizen

Universiteiten en hogescholen

Supermarkten

Kinderopvang

Treinstations