Bekijk foto 1 van 35 van het house in Ternat
1 / 35

Woning in Ternat met 5 kamers

€ 2.100,00 / maand
Vloeroppervlakte
354 m2
Aantal kamers
5

Locatie

Gemeente
Ternat
Woonplaats
Ternat
Postcode
1740
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.100,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 5,93
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
354 m2
Perceeloppervlakte
2500 m2

Indeling

Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1