Bekijk foto 1 van 17 van het apartment in Sint-genesius-rode
1 / 17

Appartement in Sint-genesius-rode met 5 kamers

€ 2.220,00 / maand
Vloeroppervlakte
166 m2
Aantal kamers
5

Locatie

Gemeente
Sint-genesius-rode
Woonplaats
Sint-genesius-rode
Postcode
1640
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.220,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 13,37
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
166 m2

Indeling

Kamers
5
Slaapkamers
2
Badkamers
2

Voorzieningen

Tuin Berging Parkeermogelijkheid Balkon Open keuken

Kaart

Kaart