Bekijk foto 1 van 33 van het house in Kortenberg
1 / 33

Woning in Kortenberg met 7 kamers

€ 1.850,00 / maand
Vloeroppervlakte
195 m2
Aantal kamers
7

Locatie

Gemeente
Kortenberg
Woonplaats
Kortenberg
Postcode
3070
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 1.850,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 9,49
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
195 m2
Perceeloppervlakte
59 m2

Indeling

Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers

Universiteiten en hogescholen

  • Institut de Médecine Dentaire et Stomatologie Premium
  • Evangelische Theologische Faculteit Premium
  • Lab Molecular and Cellular Singaling Premium

Supermarkten

Kinderopvang

Treinstations