Bekijk foto 1 van 30 van het house in Gelrode
1 / 30

Woning in Gelrode met 7 kamers

€ 2.200,00 / maand
Vloeroppervlakte
200 m2
Aantal kamers
7

Locatie

Gemeente
Aarschot
Woonplaats
Gelrode
Postcode
3200
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.200,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 11,00
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
200 m2

Indeling

Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
2

Voorzieningen

Tuin Berging Parkeermogelijkheid Open keuken

Kaart

Kaart