Bekijk foto 1 van 12 van het house in Melle
1 / 12

Woning in Melle

€ 3.865,00 / maand
Vloeroppervlakte
79 m2
Aantal kamers
1

Locatie

Gemeente
Merelbeke-melle
Woonplaats
Melle
Postcode
9090
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 3.865,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 48,92
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
79 m2

Indeling

Kamers
1