Bekijk foto 1 van 16 van het apartment in Woluwe-saint-lambert
1 / 16

Appartement in Woluwe-saint-lambert met 5 kamers

€ 2.350,00 / maand
Vloeroppervlakte
147 m2
Aantal kamers
5

Locatie

Gemeente
Woluwe-saint-lambert
Woonplaats
Woluwe-saint-lambert
Postcode
1200
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.350,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 15,99
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
147 m2

Indeling

Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1

• École Escale Premium
  • Centre Belge d'Éducation Thérapeutique pour Infirmes Moteurs Cérébraux Premium
  • Institut des Dames de Marie Premium

Tandartsen

Bibliotheken

Bushalte

Ziekenhuizen

  • Hôpital Universitaire des Enfants Reine Fabiola - Universitair Kinderziekenhuis Koninging Fabiola Premium
  • Nationaal MS Centrum Premium

Universiteiten en hogescholen

Supermarkten

Kinderopvang

Treinstations