Bekijk foto 1 van 43 van het room in Sint-Pieters-Woluwe
1 / 43

Kamer in Sint-Pieters-Woluwe met 3 kamers

€ 2.750,00 / maand
Vloeroppervlakte
177 m2
Aantal kamers
3

Locatie

Gemeente
Woluwe-Saint-Pierre
Woonplaats
Sint-Pieters-Woluwe
Postcode
1150
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.750,00 per maand
Vorige huurprijs
€ 2.900,00 per maand
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 15,54
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
177 m2

Indeling

Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
3

Kaart

Kaart

Faciliteiten

Sport

Huisartsen

School

  • European Sports Academy (Research Office) Premium
  • Centre scolaire Eddy Merckx – Site ITSSEP Premium