Bekijk foto 1 van 14 van het house in Molenbeek-saint-jean
1 / 14

Woning in Molenbeek-saint-jean met 5 kamers

€ 2.300,00 / maand
Vloeroppervlakte
150 m2
Aantal kamers
5

Locatie

Gemeente
Molenbeek-saint-jean
Woonplaats
Molenbeek-saint-jean
Postcode
1080
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.300,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 15,33
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
150 m2

Indeling

Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1

Voorzieningen

Tuin Berging Parkeermogelijkheid

Kaart

Kaart