Woning in Halle
Locatie
Kosten
- Huurprijs
- € 1.850,00 per maand
- Vorige huurprijs
- -
- Borgtocht
- € 0,00
- Prijs per m2
- € 10,45
- Garantie
- We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.
Oppervlaktes en inhoud
- Interieur
- Kaal
- Vloeroppervlakte
- 177 m2
Indeling
- Kamers
- 1
- Slaapkamers
- 0
- Badkamers
- 0
Kaart
Faciliteiten
Huisartsen
School
Ziekenhuizen
- Medisch centrum Nottebohm Premium