Bekijk foto 1 van 15 van het house in Boom
1 / 15

Woning in Boom

€ 2.500,00 / maand
Vloeroppervlakte
217 m2
Aantal kamers
1

Locatie

Gemeente
Boom
Woonplaats
Boom
Postcode
2850
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.500,00 per maand
Vorige huurprijs
-
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 11,52
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Kaal
Vloeroppervlakte
217 m2

Indeling

Kamers
1

School

  • Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord Premium