Bekijk foto 1 van 5 van het apartment in Sint-Niklaas
1 / 5

Appartement in Sint-Niklaas met 3 kamers

€ 2.000,00 / maand
Vloeroppervlakte
115 m2
Aantal kamers
3

Locatie

Gemeente
Sint-Niklaas
Woonplaats
Sint-Niklaas
Postcode
9100
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.000,00 per maand
Vorige huurprijs
€ 2.500,00 per maand
Borgtocht
€ 0,00
Prijs per m2
€ 17,39
Garantie
We doen wel strikte controles, maar kunnen niet volledig garanderen dat de woning bij de verhuurder of makelaar nog vrij is. Het kan ook zijn dat zij bijkomende kosten aanrekenen.

Oppervlaktes en inhoud

Interieur
Bemeubeld
Vloeroppervlakte
115 m2

Indeling

Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
-

Voorzieningen

Parkeermogelijkheid

Kaart

Kaart